03.04.2024 16:36
Просмотров: 240

Оголошено підозру експоліцейській з Харківщини, яка працювала на окупантів за зарплату в 50 тис. рублів

Оголошено підозру експоліцейській з Харківщини, яка працювала на окупантів за зарплату в 50 тис. рублів

За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру експоліцейській за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура.

Підозрювана – колишня інспектор слідчого відділу Куп’янського районного відділу поліції ГУНП в Харківській області. Досудовим розслідуванням встановлено, що під час перебування Купʼянська під контролем російської армії вона свідомо перейшла на бік ворога.

Підозрювана обійняла посаду «и.о. старшего испектора отдела миграционной службы» у псевдоправоохоронному органі при окупантах. Зрадниця проводила агітацію серед місцевого населення щодо необхідності прийняття громадянства рф та обовʼязкового отримання російських паспортів. Також вона безпосередньо займалась видачею людям паспортів держави-агресора.

Згодом окупанти підвищили жінку та призначили її на посаду «заместителя начальника отдела по вопросам миграции». Зрадила присягу підозрювана за зарплату в 50 тисяч російських рублів на місяць. Крім того, вона і сама встигла отримати паспорт громадянки російської федерації.

Наразі підозрювана перебуває на території держави-агресора, вирішується питання щодо оголошення її у розшук.

Досудове розслідування – другий слідчий відділ ТУ ДБР, розташованого у м. Полтаві (з дислокацією у м. Харків). Оперативний супровід – другий оперативний відділ ТУ ДБР, розташованого у м. Полтаві (з дислокацією у м. Харків), Харківське управління ДВБ НПУ.

Агентство Телевидения Новости


Апрель
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович