28.10.2021 08:52
Просмотров: 225

СБУ запобігла розкраданню 1 млрд грн з антиковідного фонду (ВІДЕО)

СБУ запобігла розкраданню 1 млрд грн з антиковідного фонду (ВІДЕО)

Служба безпеки України системно протидіє злочинам, пов’язаним із пандемією COVID-19. Робота ведеться з початку поширення коронавірусу, при чому за декількома напрямками. Загалом, з початку пандемії, зусиллями СБУ вдалося запобігти розкраданню COVID-коштів на майже 1 млрд грн.

Значною мірою, такого результату вдалося досягти завдяки роботі на випередження – коли спецслужба спрацювала ще на етапі «злочинних намірів» і не допустила фактичного розкрадання коштів.

СБУ викрила десятки фактів розкрадань на будівництві лікарень. Це стосується як корупційних схем при будівництві нових відділень для прийому хворих на COVID-19, так і махінацій на закупівлі медичного обладнання для лікарень, які задіяні в боротьбі з коронавірусом.

В ході спецоперацій СБУ вилучено 200 тонн підроблених антисептиків, а також припинено виготовлення та продаж населенню небезпечних для здоров’я громадян фальсифікованих засобів дезінфекції.

Триває системна робота СБУ також у кіберсфері. З початку пандемії спецслужба:

● заблокувала 3000 ресурсів поширення дезінформації про коронавірус;

● блокувала сотні спроб фальсифікацій медичних баз даних (за одну спробу фальсифікації можна вносити необмежену кількість псевдовакцинованих людей);

● постійно припиняє схеми підробки ПЛР-тестів та свідоцтв про вакцинацію.

СБУ закликає українців відповідально ставитися до загрози коронавірусу. Ми дбаємо про вашу безпеку, а вас просимо подбати про своє здоров'я та здоров'я своїх близьких!

Источник: ssu.gov.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...