14.10.2021 06:20
Просмотров: 229

Три тисячі людей хочуть скористатися програмою «На тебе чекають вдома» і виїхати з ОРДЛО

Три тисячі людей хочуть скористатися програмою «На тебе чекають вдома» і виїхати з ОРДЛО

Служба безпеки України перевіряє інформацію стосовно трьох тисяч людей, які причетні до діяльності угруповань «ЛДНР» та хочуть за програмою «На тебе чекають вдома» переїхати на підконтрольні уряду території та повернутися до мирного життя. Станом на серпень 2021 року нею скористалися понад 420 людей.

Про це Громадському радіо розповіла речниця СБУ у Луганській та Донецькій областях Галина Прищепа.

«Люди, які скористалися цією програмою, звільняються від кримінальної відповідальності за відповідними статтями кримінального кодексу України. Далі вони можуть залишатися на підконтрольній українській владі території або виїжджати туди, куди вони вважають за потрібне і жити абсолютно нормальним життям.

Служба безпеки України не має опції, щоб контролювати осіб, які пройшли за програмою. Після нашої перевірки ми у них впевнені. Знаю, що один із учасників програми наразі мешкає у Дружківці, працює охоронцем у магазині. Інша учасниця програми виїхала до Миколаївської області. Наші співробітники допомогли їй знайти роботу, бо у неї багатодітна родина. Вона також повернулася до мирноо життя», — розповіла Галина Прищепа.

Галина Прищепа підкреслила, що ця програма працює виключно для тих, хто добровільно звернувся до правоохоронців, щоб пройти перевірку на причетність до злочинів на окупованих територіях. Затримані бойовики скористатися цією програмою не можуть.

Источник: sprotyv.info

Новости портала «Весь Харьков»


Темы: ордло, сбу

Читайте ещё:

Загрузка...
Октябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович