12.05.2017

Чоловіки, чому у вашому гардеробі має бути сорочка в клітинку?

Чоловічі сорочки в клітинку належать до типу одягу, який практично ніколи не виходить з моди. Вони вже давно стали класикою та зайняли почесне місце в шафі багатьох чоловіків.

Популярність легко пояснюється: вони надзвичайно універсальні та підходять будь-кому.

Різноманіття

Вузькі та oversize ("без розміру"). З довгим рукавом або коротким. В дрібну клітинку або не зовсім. Тонкі або товсті. Вибір просто шалений. Кольори ми не беремо до уваги.

Чому у вашому гардеробі має бути сорочка в клітинку? - фото 165933

Популярні узори

Чому у вашому гардеробі має бути сорочка в клітинку? - фото 165931

Шотландський – повторює забарвлення національних кілтів Шотландії. Зазвичай сорочки з такою клітинкою належать до стилю casual (повсякденного).

Англійський – більш аристократичний варіант. Переважно в приглушених кольорах. Чудово поєднується з класичними костюмами.

Клітинка "лісоруба" – один із перших видів картатих сорочок. За традицією червоно-чорна, чорно-синя або чорно-біла. Ідеально доповнює джинси.

З чим носити?

Вони чудово вписуються в будь-який образ. Тому можна сміливо їх поєднувати з практично всім одягом, який знайдете в себе в шафі або на спинках крісел. Джинси, класичні штани, чіноси, шорти. Головне – не одягайте разом зі спортивним одягом. Не вельми гарно виглядатиме. До слова, можна також не застібати сорочку. Лише не забудьте під неї вдіти футболку.

Чому у вашому гардеробі має бути сорочка в клітинку? - фото 165930

Тому ми рекомендуємо, та ні, наполягаємо на тому, щоб у вашому гардеробі була сорочка в клітинку. Будьте стильними та виглядайте максимально круто.

P.S. жінки просто сходять з розуму від сорочок в клітинку, тому не дивуйтесь, якщо зранку не знайдете в шафі свою улюблену.

Источник: maximum.fm

Новости портала «Весь Харьков»