03.12.2019 09:07
Просмотров: 824

Батько Джіджі і Белли Хадід оголосив себе банкрутом

Батько Джіджі і Белли Хадід оголосив себе банкрутом

Батько супермоделей Джіджі і Белли Хадід Мохамед подав документи до суду про банкрутство своєї будівельної компанії. Це сталося через тиждень після рішення суду про небезпеку і знесення його особняка в Лос-Анджелесі.

Про це пише видання Daily Mail. Як відомо, у Мохамеда протягом останніх трьох років триває судовий процес проти його будівельної компанії, яка порушила правила безпеки при будівництві розкішного особняка. У народі будинок має назву "Зоряний корабель" і знаходиться на пагорбі в елітному районі Лос-Анджелеса.

Батька супермоделей звинуватили у тому, що будинок "несе загрозу для життя сусідів" і за рішенням суду вирішено знести особняк, будівництво якого обійшлося у 100 мільйонів доларів.

"Будівля дуже небезпечна... Якщо цей будинок обрушиться з пагорба, він знесе і частина прилеглих будівель", – заявив суддя.

Але, як повідомляють адвокати Мохамеда, у 71-річного чоловіка немає грошей на демонтаж будівлі (5 мільйонів доларів) і суми за роботу супервізора у розмірі 500 тисяч доларів. Відтак Хадід мусив визнати себе банкрутом. 

Цікаво те, що у цей час, коли батько моделей оголосив про банкрутство, його дочка пожертвувала гроші на висадку 600 дерев, по 20 за кожен мій переліт, який я зробила за останні три місяці. Ймовірно, я продовжу це робити як мінімум до кінця року. Мені сумно, що моя робота так сильно впливає на зміну клімату і на весь світ. Матінка-природа потребує нашої любові,
– зазначила Белла Хадід.

Источник: 24tv.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...