24.01.2023 09:15
Просмотров: 324

«Росія пройшла великий шлях, - від серпа і молота до коси й кувалди»

«Росія пройшла великий шлях, - від серпа і молота до коси й кувалди»

​У мордорі нова кримінальна естетика: зеків тягнуть у депутати, вся юстиція зводиться до кувалди

Це симптом розпаду

«Росія пройшла великий шлях, - від серпа і молота до коси й кувалди» - це іронічний концентрат останніх подій у орків. Тепер інститутом влади є не повноваження від фюрера, а наявність озброєного угрупування. Кожен «кадиров», «прігожин» чи інший бандит створює власні правила на контрольованих територіях.

▶️ Кримінальна свідомість Прігожина сьогодні залипла у ментальності орків, особливо - у панівного класу.

● Політики мімікрують під новий тренд: генсек «Єдіной Расії» Турчак пригрозив колезі «єдиноросу» молотом Прігожина за відоси з відпочинку.

● Депутати від партії влади мають за честь отримати іменну кувалду від кухаря Путіна. Це так само почесно, як у первісних племен було отримати скальп ворога. 

● Медведєв раптом запропонував зрадників карати згідно з законами воєнного часу. Навіть розпочалася дискусія, як вбивати непокірних співвітчизників: згідно з Конституцією, чи за справедливістю. Весь керівний іконостас апелює до досвіду Прігожину, бо він тепер найвища судова гілка влади у Росії (https://t.me/orestokratiia/450), а молот – символ цього збоченого «правосуддя».

▶️ Фішка не лише в кримінальній естетиці, для бандитів та вбивць розчищається горизонт влади та пантеон слави.

● Знайомтесь: «ангарський маніяк», колишній міліціонер Міхаіл Попков убив 80 жінок, відбуває два довічних й зізнався в інших вбивствах. Тепер збирається до «Вагнера». Тільки після морозів, бо вони йому некомфортні. Згідно з новітніми орківськими традиціями, у цього маніяка дуже хороші політичні перспективи. У гіршому випадку, він буде з почестями похоронений у рідному Ангарську, і всі медія області складуть про нього героїчний некролог, а губернатор виголосить зворушливу промову. У кращому - бункерний фюрер йому причепить зірку героя імперії.

● Інша гучна історія: «Під Бахмутом загинули вже чотири кримінальних авторитети, які «відкинулися» з зон. Лідерів ОЗУ хоронять як героїв на алеях слави, а їх щасливіших поплічників можуть делегувати в Держдуму». Це не іронія, а намір путіністів привнести «трішки свіжого повітря» у владу, завівши професійних вбивць. «Провітрити» збираються і навчальні заклади, куди без конкурсу та іспитів збираються зараховувати демобілізованих маніяків та кілерів.

▶️ Мордор де-факто проходить етап племенізації. Вона веде до поступового розвалу імперії.

● У Прігожина було багато часу ознайомитися з реаліями країн Африки. Тепер він реалізує цей досвід у Росії. 

● Африканізація Росії, перетворення її у слабке фрагментарне утворення – це запорука виживання окремих кланів на території пост-імперії.

Мордор стає звіряче миролюбною країною.

Джерело: https://t.me/orestokratiia/622

Новости портала «Весь Харьков»


Февраль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович