27.06.2017 11:20
Просмотров: 592

Національна збірна з боксу тріумфувала на Чемпіонаті Європи Харків-17

Національна збірна з боксу тріумфувала на Чемпіонаті Європи Харків-17 Чемпіонат Європи з боксу завершився і для української команди домашній чемпіонат став по-справжньому тріумфальним. Збірна України отримала перше командне місце та 6 медалі у загальному заліку. Олександра Хижняка визнано кращим спортсменом Чемпіонату Європи.

Золоті медалі здобули:

60 кг – Юрій Шестак

75 кг – Олександр Хижняк

+91 кг – Віктор Вихрист

1 срібло у Миколи Буценка (до 56 кг) і 2 бронзи у Дмитра Замотаєва(до 52 кг) та Євгена Барабанова(до 69 кг).

Квитки на фіналі чемпіонату були розпродані повністю, а серед поважних гостей змагань були:

Міністр молоді та спорту України – Ігор Жданов

Міський голова Харкова – Геннадій Кернес

Губернатор Харківської ОДА – Юлія Світлична

Зірки українського спорту та інші почесні глядачі.

Міжнародна боксерська асоціація (AIBA) та Європейська конфедерація боксу (EUBC) зазначили, що чемпіонат у Харкові був організований на надзвичайно високому рівні і став чи не одним з найуспішніших міжнародних турнірів.

Нагадаємо, що цей турнір є відбірковим до чемпіонату світу 2017 у Гамбурзі, який відбудеться з 25 серпня по 3 вересня. Володарями ліцензій стали переможці та призери фіналу чемпіонату Європи-2017, а також Назар Куротчин (до 49 кг), Рамазан Муслімов (до 91 кг).