25.03.2023 06:41
Просмотров: 450

«Валькірія» для бункерного: Гаага - перший крок проти русофільської стратегії Китаю

«Валькірія» для бункерного: Гаага - перший крок проти русофільської стратегії Китаю

Західні партнери зосереджені на пошуках "запасного виходу" для російських олігархів та кремлівської номенклатури. Ця пропозиція мала б сформулювати їм спосіб  позбутися багаторічного диктатора в обмін на певний імунітет. 

▶️ Червоний Пекін намагатиметься зберегти при владі свого кремлівського васала після його поразки у війні з Україною. Вашингтон, відповідно, добиватиметься зміни керманича у Московії. Ордер Міжнародного кримінального суду (МКС) - перший крок у цьому сценарії. Ось, наприклад, Bloomberg вважає, що Путін може постати перед судом у двох випадках: 

● Цілковитої поразки Московії, внаслідок чого Путіна піймають переможці. Це дуже складний у реалізації підхід, бо навіть після виходу ЗСУ на кордони 1991 року путінський режим має всі шанси втриматися.  

● Внаслідок внутрішніх потрясінь у Московії, що призведуть до арешту Путіна його наступниками. Другий сценарій є реалістичнішим, і постанова МКС допомагає підготувати ґрунт для арешту Путіна та його видачі Гаазі. 

▶️ Чіткого плану "кремлівського перевороту" наразі немає, США лише тестують свої домашні заготовки. Ось американський дипломат, колишній посол США в РФ (і співзасновник міжнародної санаційної групи Єрмака-Макфола) Майкл Макфол  опублікував ідею знімати санкційну анафему з російських мільярдерів за трьох «якщо»:

● якщо вони виступили проти Путіна і війни;

● якщо віддали 50% статків на Фонд відновлення України;

● якщо припинили займатись бізнесом у РФ. 

▶️ Макфол вже дав кілька інтерв'ю, в яких розповідав про свою ідею, також написав великий блог.

● Його логіка проста: якщо російських олігархів загнати в РФ, вони далі  працюватимуть на Путіна, тому треба дати їм шанс "виправитись". Очевидно, потім будуть підказки, як можуть "виправитись" і кремлівські старці.

● Це дуже смішно, але оральний соратник бункерного Пєсков гнівно розкритикував намір скасування санкцій проти нинішніх фінансових спільників.

● Поки рано говорити, що «стратегія покаяння» від Макфола є чимось готовим до реалізації. Це швидше індикатор, що ідея «запасного виходу» для кремлівської челяді обговорюється.  

▶️ До речі: у світових медіа виходять чимало публікацій з персональними меседжами до московського правителя. Нагадуючи, як судді Гааги знаходили спільників Мілошевича навіть на занедбаних фермах, журналісти формулюють югославський урок для Путіна: «Ти можеш тікати, але не можеш сховатися… сьогоднішні підлеглі завтра можуть стати твоїми тюремниками».

Про всяк випадок нагадаю: операція "Валькірія" - це кодова назва військового плану, розробленого німецькими військовими під час ІІ світової війни. Головною метою цієї операції було захоплення контролю над Німеччиною та її армією шляхом знищення керівного ешелону нацистської партії, у тому числі й самого Адольфа Гітлера. Організатори розраховували, що після захоплення влади зможуть провести окрему мирну угоду з Англією та США, ведучи боротьбу лише з Радянським Союзом.

Джерело: https://t.me/orestokratiia/714

Новости портала «Весь Харьков»


Июнь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович