02.01.2018

Лікарі не рекомендують починати "нове життя" з нового року

Перед настанням Нового року кожен дає собі обіцянку стати трішечки краще: схуднути, зайнятися спортом і правильно харчуватися.

Британський дерматолог Деніел Гласс в бесіді з газетою Daily Mail назвав чотири основні проблеми чому цього робити не можна без поради дієтолога, лікаря і тренера.

Все починається з жорсткої дієти, яка дійсно показує результат і вага йде, але є й інші наслідки: випадання волосся. Близько 10% всього волосся на голові знаходяться в стадії росту – це постійний процес. Якщо ж людина перебуває в сильному стресі фізичному або емоційному, а недоїдання провокує обидва ці чинники, то велика частина волосся включить свій цикл зростання, тому що харчування на всіх не вистачить.

Другий момент: відмова від червоного м'яса і вуглеводів – це найдраматичніший момент для шкіри. Більшість дієт радять користувачеві обмежити або вирізати такі продукти, як червоне м'ясо, цільнозернові і сухі сніданки, які є основним джерелом заліза.

Сильне фізичне навантаження нетренованих м'язів призведе до прищів. Такий ефект проявляється, коли якийсь із предметів спортивного одягу натирає шкіру. Спочатку з'являється тепловий висип на зміну якому прийдуть прищі. Крім того все це викликає свербіж.

Відсутність вітамінів і тріщини на губах пов'язані. Дефіцит таких вітамінів, як, А і К веде до зміни кольору шкіри, а без вітаміну B тріскаються губи і з'являється висип по обидва боки рота. Однак, почати покращувати себе можна в будь-який момент. Чекати для цього Нового року абсолютно не потрібно. Головне просто захотіти.

Источник: maximum.fm

Новости портала «Весь Харьков»