15.09.2017

Що буде з організмом, якщо щодня їсти одну й ту ж їжу

Звичайно ж, кожного дня хочеться вживати різноманітну їжу. Втім, усі ми знаємо, що є певні продукти та страви, які вимагають мінімум часу, а це означає, що вони стають нашими улюбленими: не лише тому, що смачно, а тому що просто.

Утім, дієтологи стверджують, що щоденне вживання однієї й тієї ж їжі не вельми позитивно впливає на здоров'я. Вони наголошують на тому, що людині для правильного функціонування організму необхідні фрукти, овочі, білки та злаки. Вони будуть забезпечувати організм достатньою кількістю поживних речовин і вітамінів.

Якщо ж обмежити раціон однією-двома стравами, можна стикнутися з серйозними проблемами зі здоров'ям. Дослідники виявили, що раціон, який включає різноманітні, багаті поживними речовинами, продукти корисний для обміну. В тому числі, він знижує ризик виникнення гіпертензії, підвищеного холестерину та зайвої ваги. Більша різноманітність продуктів та їх чергування збільшує кількість корисних бактерій у кишківнику, а їх брак часто пов'язують з ожирінням.

Дієтологи наполегливо не рекомендують щодня їсти одне й те ж, адже одноманітність в харчуванні може викликати стрес і депресію в людини.

Источник: maximum.fm

Новости портала «Весь Харьков»