«У кінострічці «20 днів у Маріуполі» використані кадри обстрілу Горлівки з боку ЗСУ». Це – фейк
#спростуванняЦентру
Брехня: кадри, на яких зображена дитяча рожева куртка і які показали в українському оскароносному фільмі, насправді відзняли в Горлівці у 2014 році. Тоді нібито українські війська обстріляли місто. Про це пише пропагандистське псевдоЗМІ кремля.
Правда: на кадрах, які використали пропагандисти у своєму «розслідуванні» – два різних будинки. Фейкороби скористалися склейкою кадрів і вставили фрагмент з фільму «20 днів у Маріуполі» у пропагандистський сюжет 2014 року. Однак погодні умови на цих кадрах вони замінити не змогли й після моменту з рожевою курткою зʼявилися жінки в літньому одязі.
«Очевидицю» того обстрілу показали біля «того самого» будинку й дерева. Та якщо порівняти кадр Чернова та «сюжет» пропагандистів, виявляється, що це зовсім різні будинки, а відповідно і дерева.
Обстріл житлових кварталів Горлівки у 2014 році з мінометів і РСЗВ «Град» вчинили саме росіяни з метою дискредитації ЗСУ та залякування мирного населення.
Міжнародне визнання української документальної стрічки Мстислава Чернова про знищення росіянами обложеного Маріуполя – це свідчення, (https://www.youtube.com/watch?v=9H_Fg_5x4ME) що правда за Україною, а російським фейкам світ не вірить.
Джерело: https://t.me/spravdi/37471