23.10.2020 07:54
Просмотров: 197

Е-підручники – корисні у дистанційному навчанні, МОН працюватиме над їхньою якістю

Е-підручники – корисні у дистанційному навчанні, МОН працюватиме над їхньою якістю

Електронні підручники є зручним інструментом, який допомагає педагогам якісно пояснювати теми і дозволяє учням самостійно опрацьовувати матеріал. У період дистанційного або змішаного навчання все більше освітян потребують доступу до якісного контенту – е-посібників, опитувальників, курсів та інтерактивних платформ. МОН працюватиме над збільшенням кількості таких ресурсів, але водночас контролюватиме їхню якість.

Про це заявив заступник Міністра освіти і науки України Артур Селецький, коментуючи презентацію електронного посібника з дистанційного освоєння швейних технологій «Технологія створення жіночого одягу» для учнів закладів професійно-технічної освіти, яка відбулась 21 жовтня 2020 року в Києві.

«Професійна освіта має найбільше викликів у питанні діджиталізації, адже підготовка кваліфікованих робітників неможлива без системної практики. Водночас наявність якісних електронних ресурсів дозволяє на високому рівні опанувати теоретичний блок програми. Я переконаний, що об’єднавши зусилля усіх зацікавлених сторін – бізнесу, громади та освітнього сектору, – ми можемо створити багато корисних та сучасних освітніх ресурсів», – зазначив Артур Селецький.

Над створенням підручника працювали педагоги чотирьох профтехів:

● Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу;

● Хмельницького центру професійно-технічної освіти сфери послуг;

● Регіонального центру професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області;

● Хустського професійного ліцею сфери послуг.

Е-посібник орієнтований на тих, хто опановує професію швачки, кравця, закрійника, конструктора або технолога. Презентація відбулась у межах проєкту «Професія творити моду».

Довідково.

Проєкт «Професія творити моду» реалізується за підтримки Українського культурного фонду. Організатори – ГС «Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine» та Асоціація швейних училищ України.

Источник: mon.gov.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Ноябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович