03.12.2019 08:30
Просмотров: 609

Зеленський порадив тим, хто почувається росіянами на Донбасі, їхати в РФ

Зеленський порадив тим, хто почувається росіянами на Донбасі, їхати в РФ

Президент України Володимир Зеленський заявив, що за розгублених жителів окупованих нині територій Донбасу слід боротися, а проросійськи налаштовані можуть переїхати до Росії.

Джерело: інтерв'ю Зеленського західним ЗМІ – Der Spiegel, Le Monde, Time і Gazera Wyborcza. https://www.spiegel.de/politik/ausland/wolodymyr-selenskyj-ich-will-nicht-dass-wir-wie-bettler-wirken-a-1299175.html

Пряма мова: "Поширюється опитування про те, що більшість людей хочуть жити в Росії. Це неправда.

Я вірю і знаю, що є люди, які за Україну. Потім є ті, хто "загубився". І нарешті, є ті, хто за Росію. Ті, хто за Росію, можуть переїхати, Росія наразі роздає нелегальні російські паспорти.

Кожна людина має право вибирати, де хоче жити. Але сказати, що на території України я є громадянином Росії і це моя земля, – я вважаю, що це неправильно і несправедливо. Це не працює.

Що стосується "загублених": якщо хтось має український паспорт, а потім додатково отримує російський паспорт і отримує соціальну підтримку як звідси, так і звідти, то він заблукав.

Я не маю морального права "фукати". Ми повинні повернути цих людей, аби боротися за них. Але я б не боровся за людей, які вважають себе суто росіянами".

Передісторія:

• У жовтні компанія "Нью імідж маркетинг груп" провела соціологічне дослідження на окупованих територіях Донецької й Луганської областей. Його результати показали, що нібито 76% опитаний мешканців ОРДЛО загалом згодні з тим, що війна на Донбасі – внутрішній український конфлікт, близько 90% – загалом не згодні з тим, що у витоках конфлікту стояли проросійські угруповання й Москва, понад 84% вважають, що дії Росії в Криму законні.

• 50,9% мешканців окупованих територій Луганської та Донецької областей вважають, що нинішні території ОРДЛО мають стати частиною Росії, ще 13,4% – що "частиною Росії, але з особливим статусом", показало дослідження, проведене на замовлення "Українського інституту майбутнього" та "Дзеркала тижня. Україна".

• Директор "Нью-імідж маркетинг груп" Олег Синаюк розповів, що інтерв’юери опитували мешканців ОРДЛО поодинці, без прив'язки до будь-якої влади, тож відмовилися відповідати лише 22% респондентів. Інтерв'юери уникали "ветеранів війни" і людей, які могли викликати міліцію.

• Міністр оборони Андрій Загороднюк пояснив ці результати постійним інформаційним впливом окупантів на населення цих територій: "Протягом 5 років там населення зомбувалося з точки зору того, хто правий, хто винен, за кого вони мають бути і т.д.".

• Голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко висловив думку, що виявлені тенденції потрібно мати на увазі при напрацюванні рішень щодо Донбасу.

• Між тим, 56% українців не підтримують надання і закріплення в Конституції України "особливого статусу" окремим територіям Донецької та Луганської областей. Також 59,3% вважають, що оплачувати відновлення ОРДЛО після деокупації має Росія як агресор.

Источник: pravda.com.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Август
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович