31.03.2023 06:53
Просмотров: 349

Путінська корупція наближає українську перемогу: кейс Мантурова

Путінська корупція наближає українську перемогу: кейс Мантурова

Усі придворні кремлівські казнокради надзвичайно цінні для нас сьогодні. Адже системно здатні переважно на одне: послідовно, будь-яких умов викачувати гроші зі скарбниці орди. Цінна риса за умов прогнозованого занепаду економіки.

Рубрика #Липові_герої_Росії

▶️ Денис Мантуров, віце-премʼєр - куратор військово-промислового комплексу Московії, став першим офіційним мільярдером уряду за час війни. Головне джерело збагачення - оборудки довкола військово-промислового комплексу. Так би мовити, що реформуєш, те і до рук прилипає.

● Відповідальний за ВПК Мантуров козачкує на користь такого собі Сергія Чемезова, близького друга Путіна ще по Дрездену. Чемезов очолює «Ростех» - провідну державну оборонно-виробничу корпорацію. Російські журналісти-розслідувачі зʼясували, що Мантуров добряче збагатився саме в час т.зв. СВО».

● Ось лише деякі з оборудок: Мантуров купив і дуже швидко продав свою скандальну 480-метрову квартиру в мега-елітному ЖК в центрі Москви. Сума угоди стартувала від $5,3 млн. Новим власником квартири стала фірма з нульовою активністю, але пов'язана з нинішнім замміністра оборони РФ Олексієм Криворучком.

● Діти чиновника теж виставили на продаж дві квартири в московському елітному ЖК на загальну суму понад $3,3 млн. Очевидно, наступний покупець теж буде у військових погонах.

● Родичі Мантурова лише офіційно контролюють майно на сотні мільйонів доларів. Це і величезний маєток у путінському Геленджику з ділянкою в гектар, ділянки в підмосковній Клязьмі. Рідна матуся, розмінявши 9 десяток, володіє готелем Chekhoff Moscow Curio Collection by Hilton у центрі Москви, а теща "тримає" молочну ферму. Такого добра дійсно можна назбирати під "ярд" зелених.

▶️ Звідки черпає фінансове натхнення вся успішна підприємницька родина Мантурових, припустити не важко: на державних контрактах у сфері ВПК. Чому нам це важливо?

● Бункерний робить ставку на чемезових-мантурових, оскільки через спільність корупційних інтересів він 100-відсотково вірить в їх відданість..., а це забезпечує їм імунітет від переслідування. Не дивно, що подібні "мантурови" і зараз на повен зріст займаються демілітаризацією русні на користь власної кишені.

● Вважається, що другу світову британська розвідка скоротила війну щонайменше на 2 роки, дешифрувавши «Енігму». Наша «Енігма» - це російська корупція. Кожна яхта, кожен путінський «Геленжик» чи елітна нерухомість наближають день нашої перемоги.

Віримо у нескромні апетити адептів бункерного. Ось тут можна прочитати ще про одного - генерала Булгакова. (https://t.me/orestokratiia/278)

Джерело: https://t.me/orestokratiia/722

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

31.05.2023 08:57    117
Июнь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович