16.06.2021 08:37
Просмотров: 339

Коментар міністра Сергія Шкарлета щодо заробітної плати для викладачів майбутнього президентського університету

Коментар міністра Сергія Шкарлета щодо заробітної плати для викладачів майбутнього президентського університету

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет прокоментував у своєму Telegram-каналі питання про заробітну плату для викладачів Президентського університету.

«Був дуже здивований читати коментарі на кшталт “а чим інші викладачі з інших ЗВО гірші?”. Сподіваюся, що такі недоречні маніпуляції не знаходять підтримки серед, власне, професорсько-викладацького складу нашої вищої школи», – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр наголосив, що рівень заробітної плати освітян в Україні має підвищуватися. Це очевидний факт. І тому ми працюємо над створенням гідних умов оплати праці з метою наближення до світових стандартів, заохочуємо найкращих та найбільш сумлінних, щоб стимулювати розвиток здорової конкуренції, яка й сприяє подальшим успіхам нашої сфери освіти.

«Викладати в новому університеті будуть не якісь «щойно народжені» вчені, а наші українські викладачі, які сьогодні працюють у різних університетах країни. Саме вони матимуть нагоду на конкурсній основі стати частиною професійного колективу інноваційного наукового проєкту Президента. І критикувати за наміри гарантувати їм високий рівень оплати праці – це принаймні дивно», – підкреслив Сергій Шкарлет.

Міністр зазначив, що як освітянин і колишній ректор особисто пишається українськими викладачами й науковцями, їхніми досягненнями, прагненням до розвитку й численними перемогами на міжнародних освітніх заходах їхніх студентів.

«Вважаю, що українські викладачі вже сьогодні успішно конкурують своїми знаннями й своїми педагогічними досягненнями у світі. А тому анонсовані плани про гідну оплату їхньої праці я як Міністр освіти і науки України буду відстоювати й надалі», – наголосив Сергій Шкарлет.

Источник: mon.gov.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Июль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович