04.12.2023 08:40
Просмотров: 321

росія, Іран та Китай проведуть спільні навчання у Перській затоці

росія, Іран та Китай проведуть спільні навчання у Перській затоці

Командувач ВМС Ірану контр-адмірал Шахрам Ірані заявив у п'ятницю, 1 грудня, що сили трьох країн спільно відпрацьовуватимуть вправи під час військово-морських навчань "Пояс морської безпеки" 2024 року

Про це повідомляє іранська урядова газета Tehran Times.

Адмірал Ірані зазначив, що делегати з Пакистану, Бразилії, Оману, Індії, Південної Африки та низки прибережних держав Каспійського моря також запрошені до участі в навчаннях як спостерігачі.

Зазначається, що за останні роки Іран, Китай і росія провели кілька спільних військових навчань.

Їхньою метою було підвищення безпеки міжнародної морської торгівлі, боротьби з піратством і морським тероризмом, обміну інформацією про морські рятувальні операції й операції з надання допомоги, а також обміну оперативним і тактичним досвідом.

Зокрема, Ірані заявив, що основна фаза найбільшої морської зони країни буде введена в експлуатацію в портовому місті Джаск на південному сході Ірану під час святкування "Десятиденного світанку" з нагоди 46-ї річниці перемоги Ісламської революції.

Командувач ВМС Ірану заявив, що важкі кораблі будуть розгорнуті в морській зоні до кінця поточного іранського календарного року, який завершується 20 березня 2024 року.

"З огляду на зростання кількості діючих великовантажних кораблів в країні, ми плануємо створити набагато більшу морську зону в Конараку" в південно-східній провінції Систан-Белуджистан", - зазначив командувач.

Джерело: espreso.tv

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Февраль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович