20.12.2017

Дієтологи розповіли, чому корисно їсти ківі

Дієтологи наголошують, що вживання ківі зміцнює імунну систему людини, підсилює відновні функції і стресостійкість організму.

Вживаючи ківі кожен день можна позбавити свій організм шкідливого холестерину, зміцнити стінки дрібних судин і капілярів, нормалізувати склад крові, знизити ризик розвитку тромбозу, запобігти розвитку гіпертонії. Ківі багатий фруктовими кислотами, тому його вживання може викликати пощипування, легке печіння в ротовій порожнині.

Дітям не варто давати велику кількість ківі через ризик виникнення дерматозів ротової порожнини. Не варто вживати ківі разом з молоком. Пам'ятайте, що надмірне вживання цього фрукта може привести до алергії. Медики відзначають, що речовини, які містяться ківі, благотворно впливають на серцеву діяльність, активізують клітинний обмін, покращують травлення, мінімізують ризик виникнення онкозахворювань.

Доведено, що одне ківі на десерт здатне попередити появу тяжкості в шлунку, допоможе позбутися печії, виведе зайвий натрій з організму (це корисно тим, хто любить солону їжу). Часто ківі використовується в складі різних масок для обличчя, після цього шкіра стає м'якою, бархатистою.

Источник: maximum.fm

Новости портала «Весь Харьков»