25.04.2019 09:02
Просмотров: 293

У Києві відбулась зустріч Міністра оборони України Степана Полторака з Міністром оборони Королівства Данія Клаусом Хйортом Фредеріксеном

У Києві відбулась зустріч Міністра оборони України Степана Полторака з Міністром оборони Королівства Данія Клаусом Хйортом Фредеріксеном

24 квітня, в Міністерстві оборони відбулась зустріч Міністра оборони України Степана Полторака з Міністром оборони Королівства Данія Клаусом Хйортом Фредеріксеном.

Степан Полторак наголосив на важливості підтримки діалогу на вищому воєнно-політичному рівні з країною-партнером та висловив вдячність за політичну, фінансову, економічну та матеріально-технічну підтримку України в сучасних безпекових умовах.

В ході зустрічі глава вітчизняного оборонного відомства зазначив, що реалізація Україною права на вільний та незалежний вибір власного шляху розвитку відбувається в складних умовах російської агресії.

— Тенденцій до покращення воєнно-політичної ситуації немає, оскільки РФ продовжує нарощувати військові угруповання поблизу кордонів України. За таких умов головним завданням України є нарощування спроможностей Збройних Сил та зміцнення обороноздатності шляхом впровадження оборонної реформи. Парламентом України схвалено зміни до Конституції, якими закріплено курс країни на інтеграцію до Європейського Союзу та НАТО, — наголосив Степан Полторак.

Міністр оборони України висловив сподівання на продовження та посилення політичного та санкційного тиску на країну-агресора іноземними партнерами, нарощування присутності сил та засобів Альянсу як на території України, так і Чорноморсько-Азовському регіоні, а також допомоги у нарощуванні спроможностей ЗС України, у першу чергу, в сфері військово-технічного співробітництва.

— І головне — ми розраховуємо на системні рішення наших партнерів щодо підтримки вступу України до НАТО. Маючи п’ятирічний досвід відсічі збройної агресії, Україна може зробити значний внесок в обороноздатність Альянсу та посилення європейської безпеки, — підкреслив Міністр оборони України.

Источник: mil.gov.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Загрузка...
Сентябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович