24.09.2021 10:57
Просмотров: 1023

Шведська марка Volvo змінила логотип

Шведська марка Volvo змінила логотип

Колишній логотип Volvo з 3D-ефектом замінила мінімалістична двовимірна емблема.

Перші серійні автомобілі Volvo з оновленим логотипом планується випустити в 2023 році, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Volvo Cars.

Новий логотип поки представлений на глобальних веб-сайтах і в соціальних мережах бренду. Легендарний «залізний знак» (Iron Mark) зберіг підпис Volvo з діагональною стрілкою.

Производитель авто марки «Вольво»: чья машина, история бренда,  собственники, где собирают

Зникла контрастна смуга по центру і тепер назва марки «плаває» всередині порожнього кола. Змінився також шрифт, сріблясту окантовку з 3D-ефектом змінило плоске чорне кільце.

«Зміна буде поступовою. Ми починаємо з розгортання оновленого фірмового стилю на нашому основному сайті, в основних соціальних мережах і в новому мобільному додатку Volvo Cars. Оновлена емблема буде поступово впроваджуватися в інших регіонах, а перша машина з оновленим логотипом з’явиться у 2023 році», – відзначили в Volvo.

Цікаво, що після 2000-х років з повальним захопленням 3D-логотипами більшість великих автовиробників зараз настільки ж масово переходять на спрощені двовимірні емблеми. Так, за останні два роки змінили або оновили свої логотипи Opel, Hyundai, Dacia, Renault, Peugeot, Fiat, Volkswagen, Kia, Peugeot, Nissan і BMW (тільки для рекламних цілей).

Як відомо, компанія Volvo, чиї автомобілі славляться високим рівнем безпеки, опинилася в непростій ситуації. Виробнику доведеться відкликати майже 20 тисяч машин через проблеми з ременями безпеки.

Источник: ua.news/

Новости портала «Весь Харьков»


Темы: авто

Загрузка...