30.11.2022 07:36
Просмотров: 559

Кирзові чоботи та берізки. Модний дім Dior звинуватили у прихованій рекламі Росії

Кирзові чоботи та берізки. Модний дім Dior звинуватили у прихованій рекламі Росії

Модний Дім Dior звинуватили у прихованій рекламі Росії після того, як бренд опублікував кадри із рекламної кампанії нової різдвяної колекції. Негативні коментарі з'явилися на офіційному акаунті бренду в соціальних мережах.

На сторінці модного Будинку Dior з'явилися промо-кадри зі зйомки нової рекламної кампанії, присвяченої виходу різдвяної колекції бренду. На знімках моделі позують у засніженому березовому лісі, демонструючи сукні та аксесуари з нової колекції. Бренд запідозрили у підтримці Росії через фон зйомки – засніженого березового гаю (в описі кампанії його, щоправда, назвали тундрою). «Російський слід» багато хто побачив також у чоботях моделей, що нагадують кирзові, синьо-білому візерунку, схожому на традиційну гжель, хороводі моделей та мереживі.

«Як можна зараз рекламувати Росію?!», «Яка ганьба, Діор! Просування стилю країни, яку Європейський парламент оголосив терористичною країною», «Вони б одягли їм кокошники, а ще фуфайку в таборовому стилі», «Ви жартуєте? Це неповага до всіх людей, які борються за свою свободу та захищаються від російської агресії», «Французький бренд може серйозно отримати по голові за загравання з russian vibes не менше, ніж Balenciaga за педофільську рекламу» – пишуть шанувальники бренду.

Dior звинувачення на свою адресу поки що не коментував.

Джерело: scotch.glavcom.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Январь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович