17.10.2021 11:05
Просмотров: 749

Українські експерти назвали фрази, які з максимальною точністю видають телефонних шахраїв

Українські експерти назвали фрази, які з максимальною точністю видають телефонних шахраїв

Останнім часом банківські бази даних стали занадто дорогим задоволенням для телефонних шахраїв, тому вони змінюють стратегію і вважають за краще вивідувати всю необхідну інформацію прямо по ходу розмови з потенційною жертвою.

Про це заявили в компанії DeviceLock, проаналізувавши серію розмов з шахраями і вивчивши методички аферистів, знайдені правоохоронцями в нелегальному call-центрі в Києві. Експерти назвали фрази, навколо яких будуються нові схеми телефонних розводів.

«Особовий рахунок» і «фінансова осередок» саме такі конструкції є надійним свідченням того, що надійшовший вам дзвінок носить кримінальний характер.

Юрій Томашко, генеральний директор DeviceLock, називає однією з найпопулярніших легенд злочинців історію, що на ім’я жертви узятий кредит з використанням певного «лицьової рахунки» . Далі шахраї просять назвати номер банківської карти і перевести всі гроші на нібито безпечний рахунок, наданий банком. Так само злочинці наполегливо просять нікуди не повідомляти про дзвінок, тому що це суперечить КК України.

Фрази «особовий рахунок» і «фінансовий осередок» – надійні маркери нових злочинних схем. Ніяких особових рахунків, прив’язаних до паспортних даних, на що так уперто тиснуть шахраї, в Україні не існує і викрасти з них, відповідно, нічого неможливо. Якщо вам надійшов дзвінок з подібним лексичним змістом, Томашко радить його перервати і протягом декількох годин не відповідати на незнайомі номери. Так само не варто знущатися над шахраями, затягувати розмову або називати невірні дані – пам’ятайте, що в розпорядженні злочинців є як мінімум ваш номер, а з огляду на технічне забезпечення подібних кол-центрів, вони здатні завдати чимало неприємностей.

«Це призводить злочинців в крайнє роздратування, і в якості помсти вони все частіше використовують дзвінки з повідомленням про мінування або вчиненні інших злочинів, причому номер абонента підміняють на номер жертви. Значно простіше і безпечніше просто повісити трубку » , – пояснює Томашко.

Источник: gsminfo.com.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Темы: мошенники

Читайте ещё:

Загрузка...
Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович