23.08.2019 10:42
Просмотров: 261

Дослідження американських вчених: попкорн допомагає боротися зі старінням

Дослідження американських вчених: попкорн допомагає боротися зі старінням

Американські вчені з’ясували, що попкорн може захистити людину від передчасного старіння з-за того, що в ньому міститься величезна кількість корисних речовин. До такого висновку прийшли дослідники, проаналізувавши кілька популярних видів попкорну, інформує Ukr.Media.

Виявилося, що в повітряній кукурудзі міститься багато активних речовин, які здатні захистити клітини організму від старіння і продовжити життя.

З’ясувалося, що в стандартному пакеті попкорну міститься близько 330 мг поліфенолів — приблизно стільки ж, скільки і в горіхах.

Раніше вчені вважали, що найбільшою кількістю цієї речовини володіють фрукти і ягоди. Однак у них — величезний вміст води, з-за чого речовина стає розбавленою. Попкорн містить всього лише близько 4% вологи.

Крім корисних поліфенолів, до складу попкорну входить клітковина, калій, вітаміни А і В. Вони допомагають нормалізувати рівень цукру в крові, а також стабілізувати виділення інсуліну.

Хто винайшов попкорн?

Відмітну властивість одного з сортів кукурудзи — здуватися при нагріванні — виявили ще древні індіанці. Вони готували попкорн вже більше 4 тисячоліть тому і використовували його для їжі, у якості прикраси і навіть для ворожінь: за формою зерна передбачали майбутнє.

Найдавніші зерна попкорну виявили в печері Бейт Кейв, яка знаходиться поблизу Нью-Мексико. За оцінками вченим, їх вік становить не менше 5 тисяч років. А на території Перу знайшли зерна віком близько 1000 років.

У поховальній урні, знайденої в Нью-Мексико і яка датується 300 роком до нашої ери, була знайдена цікава статуетка. Вона зображує жінку в головному уборі з попкорну.

Тепер у вас є офіційний дозвіл їсти попкорн в необмеженій кількості!

Источник: aspekty.net

Новости портала «Весь Харьков»


Загрузка...
Февраль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович