10.08.2019 08:53
Просмотров: 216

Хто долучиться до команди МОЗ України: оголошено переможців конкурсу на посади експертів у директорати

Хто долучиться до команди МОЗ України: оголошено переможців конкурсу на посади експертів у директорати

Вже зовсім скоро переможці конкурсу - нові експерти - працюватимуть над впровадженням змін в системі охорони здоров’я, щоби кожний українець мав доступ до якісних медичних послуг.

Всього МОЗ України одержало 777 заяв, які подала 281 людина. Деякі конкурсанти подавали заяви відразу на кілька посад. З них до конкурсу допущено 705 заяв - 251 людина. Серед допущених - 164 заяви конкурсанти подали на посади експертів з комунікацій.

Переможці, які посіли перше місце одразу на кількох вакансіях, зможуть обирати, на якій посаді працюватимуть. А кандидат, який посів друге місце, працюватиме на посаді, від якої відмовиться переможець конкурсу.

Розповідаємо, хто долучиться до команди МОЗ України вже зовсім скоро і працюватиме у якості державних експертів у директоратах.

Директорат стратегічного планування та євроінтеграції

Лідія Домбровська - переможець на посаду державного експерта експертної групи з питань стратегічного планування Директорату стратегічного планування та євроінтеграції.

Алла Олійник - переможець на посаду державного експерта експертної групи з питань стратегічних комунікацій Директорату стратегічного планування та євроінтеграції.

Директорат медичних послуг

Лілія Білецька - переможець на посаду державного експерта Директорату медичних послуг. Друга за результатами конкурсу на цю посаду - Марина Загородько.

Інна Паламарчук - переможець на посаду державного експерта експертної групи з питань розвитку медичних послуг Директорату медичних послуг (перша вакантна посада). Друга за результатами конкурсу на цю посаду - Олена Лебідь.

Євгеній Гончар - переможець на посаду державного експерта експертної групи з питань розвитку медичних послуг Директорату медичних послуг (друга вакантна посада). Друга за результатами конкурсу на цю посаду - Інна Паламарчук.

Євгеній Гончар - переможець на посаду державного експерта експертної групи з питань розвитку медичних послуг Директорату медичних послуг (третя вакантна посада). Друга за результатами конкурсу на цю посаду - Олена Лебідь.

Світлана Лупей-Ткач - переможець на посаду державного експерта експертної групи з питань надання вторинної та третинної медичної допомоги Директорату медичних послуг (перша вакантна посада). Андрій Яременко - другий за результатами конкурсу кандидат.

Світлана Лупей-Ткач - переможець на посаду державного експерта експертної групи з питань надання вторинної та третинної медичної допомоги Директорату медичних послуг (друга вакантна посада).

Кароліна Інгінова - переможець на посаду державного експерта експертної групи з питань надання вторинної та третинної медичної допомоги Директорату медичних послуг (третя вакантна посада).

Директорат громадського здоров’я

Яна Міхніч - переможець на посаду державного експерта Директорату громадського здоров’я. Друга за результатами конкурсу на цю посаду - Катерина Денисенко.

Людмила Амосенко - переможець на посаду державного експерта експертної групи з питань розвитку служби крові та біобезпеки Директорату громадського здоров’я.

Катерина Денисенко - переможець на посаду державного експерта експертної групи з питань розвитку програм контролю інфекційних захворювань та імунопрофілактики Директорату громадського здоров’я.

Ольга-Марія Бачинська - переможець на посаду державного експерта експертної групи з питань захисту і збереження здоров'я та профілактики неінфекційних захворювань Директорату громадського здоров’я. Друга за результатами конкурсу на цю посаду - Катерина Денисенко.

Фармацевтичний директорат

Яна Міхніч - переможець на посаду державного експерта Фармацевтичного директорату.

Посилення команди МОЗ України новими переможцями конкурсу зі свіжими ідеями та підходами прискорить зміни в охороні здоров’я заради благополуччя кожного українця.

Очікуйте на нові конкурси у Директорати МОЗ України та приєднуйтесь до нашої команди.

Источник: moz.gov.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Темы: моз, работа

Загрузка...
Ноябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович