08.04.2021 08:12
Просмотров: 137

Незалежні торгові компанії США об'єднуються проти Amazon

Незалежні торгові компанії США обєднуються проти Amazon

Торгові асоціації США, що об'єднують і захищають права незалежних компаній, створюють національну коаліцію, яка буде добиватися від влади прийняття більш суворих антимонопольних законів в сфері роздрібної торгівлі, в тому числі спрямованих проти впливу інтернет-компанії Amazon, пише Коммерсант з посиланням на The Wall Street Journal.

За даними WSJ, коаліція об'єднує компанії з 12 американських міст і має намір лобіювати свої інтереси в Конгресі. Повідомляється, що однією з головних цілей є вимога заборонити домінуючим торговельним інтернет-платформам продавати на них свої власні продукти поряд з іншими продавцями.

На думку американських спостерігачів, це може призвести до того, що Amazon змусять відокремити бізнес з виробництва товарів від бізнесу з продажу товарів.

WSJ зазначає, що антимонопольний підкомітет Конгресу вже розглядав можливість посилення антимонопольного законодавства в сфері роздрібної торгівлі, проте досі законопроект не був представлений.

Сама компанія Amazon реагує на закиди в монополізмі критикою своїх опонентів, зазначаючи, що вони «пропонують втрутитися в роботу вільного ринку, що вб'є незалежних рітейлерів і обмежить споживачів, змусить дрібні компанії піти з популярних майданчиків, що призведе до зростання цін і скоротить вибір для споживачів».

Источник: internetua.com

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Апрель
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович