29.11.2023 06:17
Просмотров: 545

Дружину керівника ГУР Буданова отруїли

Дружину керівника ГУР Буданова отруїли

Дружину керівника головного управління розвідки Кирила Буданова, Маріанну отруїли важкими металами, вона жива і пройшла перший етап лікування, повідомили джерела УП у силовому блоці. У ГУР згодом підтвердили факт отруєння дружини очільника розвідки.

Джерело: джерела УП у силовому блоці

Дослівно: "По дружині Буданова (отруєнню) правда. Вона скаржилася на погане самопочуття, тому здали аналізи, яке виявило отруєння".

Деталі: За даними джерел, дружину Буданова "скоріш за все отруїли через їжу". "Їй вже краще, перший етап лікування пройшла", - зазначили джерела.

"Оскільки дружина Буданова невеличка з маленькою вагою, проявилося у неї швидше. А так отруєння підтвердилося ще у кількох співробітників: "вони просто велетенські трохи, нічого за собою не помічали, зараз теж лікуються", - повідомили джерела.

Згодом представник ГУР Андрій Юсов у коментарі УП підтвердив факт отруєння дружини Буданова. "Інформація, оприлюднена в ЗМІ (щодо отруєння дружини Буданова – ред.), відповідає дійсності. Подробиці - згодом", - зазначив він.

Дружину керівника ГУР Буданова отруїли

В ГУР офіційно підтвердили отруєння дружини Буданова Маріанни.

Як сказав представник розвідки Андрій Юсов в коментарі Радіо Свобода, інформація, яку оприлюднили сьогодні медіа, відповідає дійсності.

Дружина голови української військової розвідки справді була отруєна важкими металами і зараз проходить курс лікування, який вже завершується. Більше інформації в ГУР обіцяли оприлюднити згодом

-----

Нагадаємо:

● У червні 2023 року представник ГУР МОУ Андрій Юсов в інтерв'ю "Українській правді" розповів, що очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов пережив більше десятка замахів на себе.

● В інтерв′ю "Радіо Свобода" Буданов розповідав, що його дружина Маріанна живе разом з ним у кабінеті й подружжя перебуває разом 24/7 у цілях безпеки.

● В інтерв’ю американському виданню The War Zone Буданов розказав, що Маріанна - викладачка на кафедрі юридичної психології в Національній академії внутрішніх справ. "Для неї така ситуація (проживання разом - ред.) – не проблема", – зазначав Буданов.

Фото: elle.ua

Джерело: pravda.com.ua, https://t.me/svoboda_radio/22993

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Февраль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович