05.06.2023 06:17
Просмотров: 571

Брюссель не подобається застосування бельгійського зброї для рейдів

Брюссель не подобається застосування бельгійського зброї для рейдів

Брюссель звернеться до Києва по роз'яснення через інформацію про нібито застосування антипутінськими військовими формуваннями "Свобода Росії" та РДК зброї бельгійського виробництва для рейдів на Бєлгородську область — Het Laatste Nieuws з посиланням на джерела.

За даними ЗМІ, міністерки оборони й закордонних справ Бельгії Людівін Дедондер та Хаджа Лябіб якнайшвидше зв'яжуться з українською владою з цього приводу.

"Ці поставки призначені для українських збройних сил для захисту своєї території та населення від російського вторгнення. Це чітко зазначено в документах, що супроводжують кожну поставку", — цитує видання своїх співрозмовників.

Передану Україні бельгійську зброю, каже Le Soir, неможна використовувати для «окремих груп, у яких є внутрішні російські плани». Видання також особливо наголошує, що деякі учасники «Російського добровольчого корпусу» та Легіону «Свободи Росії» були пов'язані з неонацистськими угрупованнями.

Останній наратив, розповсюджений російськими медіа, свого часу добре спрацював по відношенню до полку «Азов», який був викреслений з числа отримувачів іноземної допомоги. До речі, командир РДК Денис Капустін «Нікітін» етнічний єврей, і цей факт якось погано монтується зі звинуваченнями в неонацизмі.

Офіційних заяв від представників уряду Бельгії з цього приводу не було.

Джерело: https://t.me/znua_live/96327

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Сентябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович