02.04.2024 08:08
Просмотров: 224

Голова комітету зі свободи слова прокоментував можливість заборони TikTok в Україні

Голова комітету зі свободи слова прокоментував можливість заборони TikTok в Україні

Питання блокування TikTok сьогодні гостро стоїть в усьому світі, адже Китай, як стверджує американський уряд, стежить за всіма нами через цей застосунок. Він збирає величезну кількість даних – аж до текстів, які ви вводите на клавіатурі – й передає на сервери, підконтрольні китайській владі. Ось, що про це каже голова Комітету зі свободи слова Верховної Ради Ярослав Юрчишин.

Що буде з TikTok

За словами Юрчишина, заборона сервісу може стати реальністю за певних умов, хоча зараз, судячи з усього, таких намірів немає. Однак є підстави.

"Якщо такі санкції введені в країні-партнері, ми їх вводимо. Тут все дуже непросто, але це може стати ще одним козирем в переговорах не лише з TikTok, а й з Telegram, якщо Штати підуть на такий гострий крок", – каже голова Комітету зі свободи слова.

Хоча ми й бачили численні слухання в Конгресі США, на яких виступали представники китайської компанії, намагаючись запевнити в безпечності сервісу, ми досі достеменно не знаємо, як соціальна мережа збирає, обробляє та використовує персональні дані користувачів, адже фактично все, що отримали, – це словесні обіцянки, що влада Китаю не має доступу до зібраних даних.

Голова Комітету наголосив, що наразі відстежуються всі процеси та питання щодо обмежень TikTok у різних країнах, зокрема в Іспанії та Норвегії.

Джерело: 24tv.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Апрель
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович